Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#61 2007-10-23 08:56:26

rafaello

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zarobki jakie są każdy widzi pracuje 14 lat i mam 10.49 na godzine czyste kpiny za tyle lat jebaczki a włosi ślusarz z włoch ok 30 lat ma 30 euro na godzine  bez komentarza!!!

#62 2007-10-23 08:56:40

rafaello

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zarobki jakie są każdy widzi pracuje 14 lat i mam 10.49 na godzine czyste kpiny za tyle lat jebaczki a włosi ślusarz z włoch ok 30 lat ma 30 euro na godzine  bez komentarza!!!

#63 2007-10-25 17:12:36

warszawiak

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ta strona to jest jak niemyt  krzyk, ypisujecie  tu zalicie sie!!! tak jakby ktosmiał was usłyszec  albo przestraszyc sie !!!! ludzie jak saliniewezniecie  sie to nic sie nie stanie poza ty ze wam podkrecoa linie.albo sie zolnijcie tak jak ja zarabiam lepsza kasiorke i lajtowa robota no cheba ze wy nic nieymiecie poza marudzeniem i paroma operacjami!!!!

#64 2007-10-30 08:47:40

kilimand

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panowie pracuje od 5lat wErgom Poland tu też jest kicha 8,62/h +20%premii. Straszą zwolnieniami haha jak nie przyjde w sobotę Muszę się podpisywać że nie przyjde w niedzielęMieliśmy akcję w zeszłą sobotęludzie w końcu nie chcieli przyjsc to sam kierownik produkcji chodził po stanowiskach i straszył zwolnieniami Bysmy zatrzymali Was tznFAPale same pocioty i dupowlazcy przyszli wlew paliwa i zbiornik(zostali zastraszeni.U nas jedyna zwarta grupa pracowników to ludzie pracujacy na dużych wtryskarkach czyli wykonujacy najgorszą robotę (korpusy boków)Latem temp.43 stopnie plus palnik. a co do zwiazków to najlepiej jakby ich nie było bo tylko siedzą w kieszeni.Przykład był taki że w sobąte do pracy w ergomie zrobiono zaciąg z Ersii i sam przewodniczący pseudozwiazków zapieprzał u nas na maszyniea w niedziele kierownik produkcji jeździł na wózku planisci na małych maszynach brygadzisci i ustawiacze też. i dlatego macie co robić(to Żart)Wam zapłacą z tego co słyszałem za 2 i 3 listopada po250% nam 150%.od stycznia przejmuje nas Magnnetti i wprowadza 4zmiany.Mam pytanie czy macie jakąs premie zasadniczą tak jak my do stawki (u nas tak jak napisałem stawka +20% premii 8,62+20%
pozdrawiam
mam nadzieję ze nie walczymy z wiatrakami

#65 2007-10-30 15:58:04

PRO-CARS

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam
Panie i panowie pracuje w pro cars i też niestety robimy wszystkie soboty(dupolizcą i podpierdalaczom majster czasami daje wolne)jak nie przyjdziesz to nagana. W niedziele to już norma że jak pierwsza zmiana to sie idzie do roboty bo są tyły na FAP i DELFO(wytłoczki) i ERGOMIE(pedały i osłony)ISUZU(miski olejowe)
Co do zarobków to za dniówkę 120zł(normalny dzień)jest akkord
Sobota 120+60%zł
Niedziela 120+60%+100zł
Za cały miesiąc można wyjsc 2700 za ręke.
pozdrawiam

#66 2007-10-30 23:19:19

kilimand

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

witam ponownie
Ergom sobota  czy niedziela 8,62+20% X8h plus 8,62X8h co daje około 117zł za sobotę na reke

#67 2007-11-04 17:44:22

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kinio napisał:

zena napisał:

Mam jedno pytanie.Tak narzekając na place w FAP, dlaczego ni zmienicie pracy ?? To nie sa czasy komuny i przydział do zakładu....

komuny ?? ty wiesz co było za komony wogle chopcze ?? za koma to siedziałeś pod murem i paliłeś fajki.
Rzecz w tym że zarobki są do dupy jak na natężenie pracy które trzeba znosić w skali miesiąca, jednak na Delphi czy Bos masz o 300 zł mniej za niewiele lrzejsza prace, oraz brak premi. jak często słysze "jak nie chcesz tu robić zmień prace" z deszczu pod rynne powodzenia.

Teraz tak dziś ide do pracy, offem mowię, że to nie podlizówa czy coś i wali mnie wasze zdanie na ten temat bo potrzebuje pieniędzy na szkołe a po urlopie 10 dostałem 1200 zł wypłaty. Na pewno nigdy nie będzie tak że w niedziele trzeba przyjść !! więc nie panikujcie. musiało by wejść 4-brygadowka (mało prawdopodobne)
wracając do konsensu: Było głośno jak premiera 500 miała wyjść, pokolei solidarność obiecała 100 % zarobków wystarczyła premia z 500 i 2000 świątecznej żeby wszyscy umilkli, i to nie jest tak że tylko fap domaga sie podwyżek bo jak ludzie z rodzimych zakładów (typu Jonson czy Delphi) uslyszeli ze fiat chce robić strajk odrazu adrenalina im sie poniosła.
Mam nadzieje, że ten temat podwyżki nie zgasł na zawsze i tuż po premii świątecznej (typuje styczeń,luty) będą organizowane jakieś działania. Włosi trzepią na nas taką kase ze spokojnie mogą łazic po zakładzie i patrzeć co sie dzieje a zarabiają 4 x tyle co my. [ciekawe ile zarabia pracujący włoch]

TO PROSTE !! Tylko każdy trzepie portkami. Wystarczy ze po śmiesznym podpisaniu nadogdzin do końca roku !! w NASTĘPNYM ROKU CZYLI 2008

zrobić strajk zbiorowy, praktycznie nie szkodliwy i uczciwy !! CAŁĄ BRYGADĄ !! Zaznaczam dużą częścią a nie ze 10 poprosi o wolne xD a i tak brygadzista 5 z nich nakreci ze nie ma ludzi.
Wolna sobota dla wszystkich jak poczuliby ile tracą za 1 zmianę zastoju produkcji może zaczęli by myśleć o zasobach ludzkich, nie jak o robotach z Comau !!


Znając życie pewnie 90 % wymięknie ;/ bójcie sie dalej ja nie mam nic do stracenia roboty jest dość...

Co do twoich ostatnich stwierdzeń się zgadzam.Wszyscy narzekają ale jak trzeba o coś powalczyć to niech zrobi to ktoś za nas.My będziemy stać na uboczu i obserwować.

Offline

#68 2008-07-23 20:48:43

hmm

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niewiem poco jeszcze w firmie fiat auto poland pracujecie skoro jest tak tam zle tyle jest teraz zakładów pracy które z checią przyjmuja każdego czemu się nie przeniesiecie przeciesz fiat jak czytam to obuz pracy to chyba nigdzie indziej nie pracowaliście znajdzcie mi w polsce na produkcji prace gdzie bedziecie zarabiać chociasz by po te 2500 zł na rekę jak uważacie ze takie miejsca pracy są to naco czekacie złuszcie papiery

#69 2008-07-26 14:18:38

tutos12

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm napisał:

Niewiem poco jeszcze w firmie fiat auto poland pracujecie skoro jest tak tam zle tyle jest teraz zakładów pracy które z checią przyjmuja każdego czemu się nie przeniesiecie przeciesz fiat jak czytam to obuz pracy to chyba nigdzie indziej nie pracowaliście znajdzcie mi w polsce na produkcji prace gdzie bedziecie zarabiać chociasz by po te 2500 zł na rekę jak uważacie ze takie miejsca pracy są to naco czekacie złuszcie papiery

#70 2008-07-26 14:27:19

tutos12

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szanowny kolego hmm.Nie interesuje mnie jaką szkołę ukończyłeś i jakie masz wykształcenie ,ale proszę w imieniu pracowników FAP NIE PISZ WIĘCEJ NA TYM FORUM BEZ TAKIEGO PODRĘCZNIKA JAK SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO.Twoja ortografia to po prostu żenada.Może lepiej władasz angielskim lub niemieckim,więc szukaj interesujących cię tematów na stronach w w/w językach.To akurat jest strona w języku polskim a nie hebrajskim i tu piszą ludzie znający się na swojej pracy i szanujący swój język ojczysty.Więc z całym poszanowaniem:CZEP SIĘ ANALFABETO

#71 2008-08-22 13:12:33

misiekpokemon

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie!! Skoro takie strasznie niskie zarobki są to czemu tam pracujecie??? Jak wam się zarobki nie podobają to zróbcie coś z tym, a nie pieprzcie farmazony. Polacy to tylko narzekać potrafią i nic więcej. Zamiast gadać to weźcie się do roboty i zadziałajcie coś żeby zarobki się podniosły. Od samego gadania nic sie nie zmieni. Ale mnie coś takiego wkurza.

#72 2008-09-25 19:17:46

Pablo

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie!!!
Mam zamiar przyjąć się do Fiata w Tychach. Chciałbym się Was zapytać ile można wyciągnąć tam na rękę (chodzi mi o podstawę, bo w weekendy się uczę). Pracowałem w General Motors w Gliwicach, ale przez Adecco:/ Kilka dni temu dostałem wypowiedzenie, bo firma przynosi cyklicznie straty (śmiech). W tej chwili jestem jeszcze w niezłej sytuacji bo do początku października mam płacone, ale robote chce załapać jak najszybciej. Prosze napiszcie mi cokolwiek o zarobkach dla nowego pracownika. Z góry dzięki!!!

#73 2008-09-27 01:31:37

Guli

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale na fiacie trzeba w soboty robić.

#74 2008-09-28 00:50:41

4d5645a64

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

buhahaha Student, zobaczysz co to są studia jak przyjdziesz na fiata... i ile sobót wolnych dostaniesz zapraszamy zarobisz od 1-2 miliona złotych rocznie... chłopie puknij sie w łeb pierwsze 3 miechy... jak wytrzymasz dostaniesz 1400-1800 ... dalej zalezy jak gleboko wejdziesz w dupe kierownikowi i czy "wytrzymasz" przycisną cie i bedziesz jebał jak głupi na stanowisku na którym trzeba salta robic, jak to studenci mają za kare ze w soboty nie chodzą xD

#75 2009-01-31 09:18:43

www.fiat.tychy.pl

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zapraszam na www.fiat.tychy.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Cåceres Hotely Kittilä Ixoras Hotel Lemba Bjørkelia Lodge Terme Olimia - Apartment 407